هدف ما خدمت به مردم است/ نگاه عادلانه به منابع انساني داشته باشيد/ استان ها منبع خلق منابع و مجري اهداف كلان ملي باشند

معاون كل سازمان برنامه و بودجه کشور در مراسم توديع و معارفه معاون توسعه مديريت، امور مجلس و استان های این سازمان گفت: حركت ميداني تمام فعاليت ها و سياست هاي كلان، استان ها است.

🔹به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس به نقل از مركز اطلاع‌رساني، روابط عمومي و امور بين الملل سازمان برنامه و بودجه، مراسم توديع و معارفه معاون جديد توسعه مديريت، امور مجلس و استان ها با حضور دكتر رحيم ممبيني معاون كل سازمان برنامه و بودجه، افقهي،مشاور رئيس و رئيس حوزه رياست سازمان ، رمضانپورنرگسي معاون سابق مجلس و توسعه منطقه اي و فروزان مهر معاون جديد توسعه مديريت، امور مجلس و استان هاي سازمان برنامه و بودجه، و با حضور روساي امور هر دو معاونت سابق برگزار شد.
🔸دكتر ممبيني با اشاره به اينكه اساس كار ما خدمت به مردم است، تصريح كرد: خروجي همه كارها و تغييرات و تمام هم و غم ما خشنودي خدا باشد و اين مهم جزء با خدمت به مردم حاصل نمي شود و حضور ما در مسئوليت ها و لحظه به لحظه زندگي ما امتحان است مراقب باشيم در پيشگاه خداوند نمره قبولي بگيريم.
🔹وي با اشاره به اينكه منابع انساني حرمت دارد، گفت: تمام انسان ها براي ما عزيز هستند و رعايت حرمت انسان ها بسيار مقدس است با تمام توان، سعي و كوشش حرمت و نگاه عادلانه به منابع انساني داشته باشيم البته توجه به اولويت هاي كاري ديگر نيز بايد در دستور كار قرار بگيريد.
🔸معاون كل سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به ديگر اولويت معاون توسعه مديريت، امور مجلس و استان هاي سازمان، خاطرنشان كرد: بايد به استان ها نگاه ويژه داشته باشيم استان هاي ما منبع خلق منابع و مجري اهداف كلان منافع ملي باشند چرا كه منشاء حركت ميداني تمامي فعاليت ها در مركز از طريق استا ن ها امكانپذير است.
🔹دكتر ممبيني در ادامه از زحمات خانم اربابي و آقاي رمضانپور نرگسي كه سال ها در سازمان انجام وظيفه كردند قدرداني كرد و قبول مسئوليت توسط آقاي فروزان مهر در سمت معاونت توسعه مديريت، امور مجلس و استان ها را بسيار مبارك براي اتخاذ تصميمات مهم و تاثيرگذار و منشاء تغييرات مثبت و اثرگذار در بهبود شرايط ارزيابي كرد.
🔸در ادامه اين جلسه دكتر افقهي ،مشاور معاون رئيس جمهور و رئيس حوزه رياست سازمان با اشاره به سوابق اجرايي آقاي فروزانمهر گفت: تجربه تصدي استانداري استان مهم و بزرگي مانند خراسان رضوي،معاونت اقتصادي وزارت كشور و تصدي معاونت اداري-مالي قوه قضاييه از برجستگي هاي ممتاز دكتر فروزانمهر است كه ايشان را كه از بدنه سازمان برنامه و بودجه نيز هستند بسيار شاخص نموده و موفقيت در راهبري معاونت تازه تشكيل شده را به لطف خدا تضمين مي كند كه البته در اين بين، اخذ موافقت رئيس محترم قوه قضاييه براي خدمت ايشان در سازمان سخت بود.
🔹دكتر افقهي گفت: در اين بين، من به عنوان مطرح كننده صداي كاركنان شريف و انصافا خوش استعداد سازمان برنامه و بودجه كشور خدمت جناب فروزانمهر عرض مي كنم كه متاسفانه عليرغم تلاش هاي گسترده همه مسوولان ،تاكنون از ناحيه جبران خدمات همكاران، استفاده از ظرفيت هاي قانوني فراواني كه سازمان همانند بسياري از سازمان هاي مشابه مي توانسته براي حقوق و مزاياي كاركنان خود درنظر بگيرد و نيز خدمات رفاهي مناسب قابل ارائه، غفلت هاي فراواني در اين خصوص شده است كه اميدوارم با درايت و تجربه جنابعالي اين نقيصه مهم برطرف شود و همكاران ارجمند سازمان در اين خصوص به سطح مطلوب تري دست يابند.
🔸وی افزود :تقريبا در همه سازمانها و وزارتخانه هايي كه دكتر ميركاظمي مسئوليت داشته اند، از بعد رسيدگي به رفاهي كاركنان هميشه زبانزد بوده كه ان شاالله در سازمان برنامه  و بودجه هم اين موضوع تكرار شود.
🔹در اين جلسه دكتر فروزان مهر معاون جديد توسعه مديريت، امور مجلس و استان ها نيز با اشاره به اينكه دولت سيزدهم دولت حفظ كرامت انسان ها است، گفت: حفظ كرامت انسان ها اولويت كار ما است و تمام تلاش و برنامه ها براي تحقق اين مهم است.
🔸وي تصريح كرد: برخي جداول در بودجه سال هاي گذشته و اتخاذ سياست ها دست استان ها را براي تحول و توسعه بسته است؛ لذا از ظرفيت استان ها و جايگاه استان ها با توجه به آمايش سرزمين و همچنين استفاده از ظرفيت تسهيلات بانكي، صندوق توسعه ملي و سرمايه گذاري هاي خارجي براي توسعه همه جانبه استان ها و شهرستان ها استفاده مي شود چرا كه عدم تعادل منطقه اي، مشكلاتي را بوجود آورده است از تمام ظرفيت ها و پتانسيل براي بهبود شرايط استفاده مي شود.

📊روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس
📊https://www.mpo-fr.ir
📊مجله خبری در ایتا
📊https://eitaa.com/news_mag
📊مجله خبری در سروش
📊 @News_Ma

۱۴۰۰/۰۷/۰۷

گالری تصاویر